FK Slovan Hrádek n.N. x SK Semily  4:1  23.kolo krajského přeboru Libereckého kraje 27.5.2017

Semily přijely do Hrádku poněkud v okleštěné sestavě, kvůli zranění nemohli nastoupit Otmar, Zonyga, Hájek, Močkovský, Grebeníček a Seifert, který nakonec nastoupil
se sebezapřením na 30 minut, protože měl v sobotu ráno vytažené stehy na chodidle a palci pravé nohy. Přesto hosté začali výborně a v 5. minutě šli do vedení golem
Chlupáče, jenže v 6. a 9. minutě Rob otočil na 2:1, a aby toho nebilo málo, tak v 11. minutě Holeček přidal třetí branku. Pak se hra vyrovnala a v 19. minutě po pěkném
uvolnění a centru Houžvičky pálil Lukeš hlavou těsně vedle. Na druhé straně ve 23. minutě nedorozumění mezi Zamastilem a Javůrkem, druhý jmenovaný fauloval ve
vápně, následovala penalta a Holeček ji se štěstím pro domácí proměnil - 4:1. Ve 27. minutě Rob střílel vedle, ve 30. minutě Motejlkův přímý kop nedokázal do brány
usměrnit Chlupáč ani Lukeš.
Druhý poločas začaly Semily hned šancí ve 48. minutě, kdy Zelenka vybojoval míč, posunul na Houžvičku, a ten z velkého vápna pálil do břevna. V 57. minutě střelu
domácích zneškodnil Zamastil. V 64. minutě z velkého vápna krásně vystřelil Liška do šibenice, ale ještě lépe zasáhl domácí brankář. V 67. minutě byla trochu přísně
nařízena proti Semilským penalta, ale brankář Zamastil ji chytil! V 68. minutě přímý kop Pácalta dobře zneškodnil brankář domácích Michal Rob. V 71. minutě pěknou
střelu Seiferta z 20 metrů vyrazil znovu domácí brankář na břevno. V 77. minutě dobře zahraný přímý kop Lišky z levé strany těsně minul Seifert a balon se otřel o tyč. No
a hostům nebylo umožněno skórovat ani v 87. minutě, když Zelenkovo sólo s pravé strany vyrazil výborně chytající brankář domácího Hrádku.
„Neodehráli jsme vůbec špatné utkání a nemáme se za co stydět! Prvních 20 minut jsme se hledali v obraně, která byla nově poskládaná, a to zřejmě rozhodlo o
výsledku. Nemáme ani potřebné štěstí, abychom vstřelili branku, šance jsme měli dobré, ale buď je chytil výborný domácí brankář nebo je zastavilo břevno. Mrzí mě
zranění Houžvičky (naražená žebra) a brankáře Zamastila (zlomená ruka a 5 týdnů sádra)," shrnul utkání trenér Semil David Grebeníček.

Branky: 6., 9. a 23. P. Rob, 11. Holeček - 5. Chlupáč. Rozhodčí: Urbánek - Vydra, Pánek, ŽK: 0:1. Diváků: 100. Semily: Zamastil - Hruška (59. Káňa), Hradecký,
Motejlek, Javůrek - Otmar, Zelenka, Liška, Chlupáč, Pácalt - Houžvička (54. Seifert), Lukeš.

Branky: 6., 9. a 23. P.Rob, 11. Holeček - 5. Chlupáč
Rozhodčí: Urbánek - Vydra, Pánek,    ŽK: 0:1,            Diváků: 100.
    Semily: Zamastil - Hruška (59. Káňa), Hradecký, Motejlek, Javůrek - Otmar, Zelenka, Liška, Chlupáč, Pácalt - Houžvička (54. Seifert), Lukeš.