JISKRA MŠENO  x  SK SEMILY  9:0  17.kolo krajského přeboru Libereckého kraje 15.4.2017

Domácí nastoupili v plné sestavě s exligovými Tomášem Čížkem a Janem Halamou či dalšími zkušenými fotbalisty z vyšších lig a hostům naopak chyběl obvyklý
kapitán Močkovský. V prvním poločase se ještě hosté drželi a kapitulovali jen v 15. minutě po brance Krejčíka z penalty, která následovala po faulu Seiferta zezadu
v pokutovém území a jeho vyloučení, a ve 37. minutě druhým gólem Jiřího Béma. Ve 41. minutě byl ale po druhé žluté kartě vyloučen i domácí Rozkovec a početní
stav hráčů na obou stranách byl vyrovnán.
Vstup do druhé části ale měli Semiláci tragický, když si nechali dát další dva góly od Čížka a Štemberka. V 59. minutě krátce po páté brance v semilské síti trenér
Grebeníček vystřídal gólmana Sedláčka mladým Zamastilem. Domácí ale nepřestávali dál útočit až do 83. minuty, kdy vyšperkoval skóre v jejich prospěch na
hrozivých 9:0 Koblížek.
Šanci na nápravu se stejným soupeřem budou mít semilští fotbalisté už ve středu 19. dubna, kdy se se Mšenem znovu utkají v rámci druhého kola krajského poháru,
tentokrát od 17 hodin na Městském stadionu v Semilech.

Branky: 15. Krejčík z penalty, 37., 56. a 61. Bém, 47. Čížek, 49. Štemberk, 71. a 73. Kuhn, 73. Koblížek
Rozhodčí: Vrtal - Horák, Horáček,       ŽK: 3:1, ČK: 1:1            Diváků: 100.
Mšeno: Masařík, Váňa, Bém, Koblížek, Rozkovec, Krejčík, Čížek, Pelta, Helm, Halama, Štemberk, Hartman, Moravec, Khun
Semily: Sedláček - Hradecký, Motejlek, Seifert, Chlupáč (84. Javůrek) - Otmar, Zonyga, Liška, Močkovský - Houžvička (89. Kubán), M. Lukeš.

zdroj: Naše pojizeří