FKS Sedmihorky x SK Semily  2:1  19.kolo krajského přeboru Libereckého kraje 30.4.2017

V  prvním poločase si domácí od 12. do 30. minuty vytvořili tři veliké příležitosti, vždy po standardní situaci. První Vitkoviče skončila na tyči, druhou semilský
brankář Sedláček vytáhl na břevno a třetí, Kdy Beneš obešel i Sedláčka, skončila těsně vedle tyče. Ve 40. minutě po krásné kombinaci na středu hřiště převzal míč
Grebeníček, protáhl se mezi zadáky domácích a postupoval sám, jeho střelu výborně zlikvidoval brankář Špína, a tak skončil poločas 0:0.
Do druhého poločasu vstoupili Semily soustředěně a byli i lepším mužstvem a v  63. minutě se dokonce ujali vedení, když špatnou rozehrávku domácích potrestal
zkušený Zonyga. Semily kontrolovaly hru a vypadalo to na první tři body zvenčí v  této sezoně, ale v  87. minutě přišel zbytečný aut poblíž semilského vápna, domácí
vhodili, odcentrovali ve skrumáži se nejlépe zorientoval Škréta a přesnou střelou pod břevno vyrovnal na 1:1. Šok pro hosty přišel ve druhé minutě nastavení, kdy po
rohu domácí Michal Marek vstřelil hlavičkou vítěznou branku na 2:1.
„V závěru jsme už ani v  takový obrat nevěřili, ale nakonec jsme to dokázali. Na výhru jsem se tentokrát nadřeli, Semily předvedly sympatický výkon, určitě proti
nám zahrály lépe než Frýdlant," dodal asistent trenéra Sedmihorek Miroslav Kobrle.
„Je mi opravdu kluků líto, poté co jsme přežili velké šance domácích v  prvním poločase, odehráli jsme výborný druhý poločas. Měli jsme tam dvě dobré možnosti
přidat druhou branku a rozhodnout, bohužel posledních pět minut jsme ukázali, jak jsme ještě mladí a nezkušení, a bojíme se výhry. Jeto strašná škoda, druhé utkání
za sebou jsme přišli o body v  nastaveném čase. Ale je to pryč a hráči to musejí hodit za hlavu a připravit se na další utkání s Frýdlantem. Já věřím, že to zvládnou,"
hodnotil utkání semilský trenér David Grebeníček.

Branky:  87. Škréta, 92. M. Marek - 63. Zonyga
Rozhodčí: Frýda - Čurda, Horáček   ŽK: 2:5,            Diváků: 100.
Semily:  Sedláček - Hradecký, Seifert, Motejlek, Chlupáč (64. Frolík) - Otmar (34. Preissler), Zonyga, Grebeníček, Hájek, Močkovský - Liška.
Sedmihorky: Špína - Feurich, M. Marek, Čermák, Drahoňovský (66. Škréta) - Ložek (59. Kroupa), Pařízek, Kodr, Vaníček - Beneš, Vitkovič (J. Marek)

zdroj: Naše pojizeří