SK Skalice x SK Semily  6:1  21.kolo krajského přeboru Libereckého kraje 14.5.2017

Semilským hráčům se v neděli dopoledne vůbec nenastupovalo lehce po předchozí prohře s Frýdlantem a s vědomím, že Frýdlantu se v sobotu podařilo získat další tři
body výhrou nad Lomnicí. Ničím však nejde omluvit otřesný vstup do utkání, když během prvních deseti minut dostali tři góly. Čtvrtý domácí gól vstřelil těsně před
přestávkou Paštika.
Do druhého poločasu to šel do semilské branky zkusit místo Sedláčka mladý Zamastil, ale bylo jasné, že ke zvratu pomůže hostům jedině zázrak. K tomu sice nedošlo, ale
už to nebyl ani debakl, když čestný gól Semil vstřelil v 60. minutě kapitán Miloš Močkovský, a utkání skončilo celkově 6:1.

Branky:  5. Lebruška, 7. a 10. Martínek (první z penalty), 44. Paštika, 55. Švec, 68. Stejskal - 60. Močkovský.
Rozhodčí: Jacik - Nádeník, Vydra,    ŽK: 3:0,            Diváků: 100.
Semily: Sedláček (46. Zamastil) - Hradecký, Seifert, Motejlek, Javůrek - Močkovský, Chlupáč (46. Lukeš), Grebeníček, Pácalt - Liška, Houžvička.