SK SEMILY  x  JISKRA MŠENO  0:4  19.4.2017

Po hrozivém sobotním zápase, ve kterém Semilští prohráli ve Mšeně 9:0, se jim do pohárového zápasu asi moc nechtělo. Favoritům ale uprostřed týdne chyběli
někteří hráči, takže tentokrát to nebylo tak jednoznačné a domácí dokonce v prvním poločase branku nedostali. Ve druhé části ale přišly v rychlém sledu dvě chyby
a bylo to 0:2. Pak si domácí v téměř mrazivém počasí dokonce vytvořili několik náznaků šancí, které ale nedotáhli do konce. Favorit v závěru potvrdil svou výhru
dalšími dvěma góly.

„Zařadili jsme do hry i dorostence, aby si zvykli na herní zátěž. Víme, že Mšeno je kvalitní soupeř, po první půli jsme hráli vyrovnaně, pak jsme už dostali po našich
chybách zbytečně góly. Dobře dnes určitě zachytal Zamastil. S tímhle soupeřem odehráli kluci slušné utkání na hranici toho, na co máme. Mšeno má našlápnuto do
divize a možná i do ČFL. V sobotu nás čeká další soupeř - Bozkov, se kterým musíme bodovat, abychom měli o co hrát dál," řekl pro Naše Pojizeří asistent trenéra